• image

    Zadzwoń
    +48 730 811 811

  • image

    Napisz
    biuro@skup-auta.com

skup aut powypadkowych wrocław

Skup aut powypadkowych

Twój samochód uczestniczył w kolizji drogowej? Nie chcesz podejmować się naprawy uszkodzonego auta lub powstałe szkody są tak rozległe, że naprawa wydaje się całkowicie nieopłacana? Przygotowaliśmy dla Ciebie ciekawą propozycję, dzięki której nie tylko pozbędziesz się trapiącego problemu, ale również odzyskasz część utraconych pieniędzy. Tym rozwiązaniem jest skup aut powypadkowych oferowany przez naszą firmę. Uszkodzone samochody niezwykle trudno sprzedać, ponieważ większość osób wie, jak znacznych inwestycji wymagają takie auta.

Skupujemy wszystkie auta powypadkowe z terenów Wrocławia i województwa dolnośląskiego niezależnie od ich marki, rocznika czy obecnego stanu technicznego. Kupimy od Ciebie auto, które uczestniczyło nawet w poważnym wypadku samochodowym. Wrocław to jedno z miast, do którego w szczególności kierujemy swoją ofertę, jednak nasz skup aut powypadkowych działa również w wielu innych regionach. Systematycznie obsługujemy całe województwo dolnośląskie, a w szczególnych przypadkach gotowi jesteśmy nawiązać współpracę z osobami zamieszkującymi inne części kraju.

Nasze doświadczenie

Nasz skup aut powypadkowych działający w miesicie Wrocław oferuje jedne z najatrakcyjniejszych warunków w branży. Działamy w taki sposób, aby zapewnić każdej osobie maksymalną satysfakcję wynikającą z szybkiej i bezproblemowej transakcji. Po kontakcie telefonicznym z naszą firmą wysyłamy przedstawiciela wraz z pomocą drogową – autolawetą w docelowe miejsce wskazane przez klienta. Wszystkie formalności nie trwają dłużej niż dziesięć minut, a należność wypłacamy bezpośrednio w formie gotówki bądź przelewamy na konto bankowe. Jesteśmy, przekonani, że warunki oferowane przez nasz skup aut powypadkowych we Wrocławiu są jednymi z najlepszych w branży. Szybko i skutecznie sprzedasz swój uszkodzony samochód. Pozbędziesz się trapiącego problemu.

Zapraszamy do współpracy

Masz pytania? Chciałbyś uzyskać więcej informacji na temat skupu powypadkowych aut? Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i z pewnością udzielimy wskazówek, które rozwieją wszelkie Twoje wątpliwości.

POTRZEBUJESZ GOTÓWKI? CHCESZ SZYBKO I Z KORZYŚCIĄ SPRZEDAĆ SWÓJ SAMOCHÓD?