• image

    Zadzwoń
    +48 730 811 811

  • image

    Napisz
    biuro@skup-auta.com

skup samochodów wrocław

Dojazd do klienta oraz wycena pojazdu jest zawsze bezpłatna.

Wstępna wycena również telefonicznie.

Skup-auta.com oferuje Państwu skup samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, autobusów, pojazdów specjalnych, przyczep, całych flot pojazdów oraz wiele innych usług na atrakcyjnych warunkach. Proponujemy klientom skup samochodów zarówno zadbanych, jak również uszkodzonych i powypadkowych. Interesują nas auta nowe i stare. Działamy przede wszystkim na terenie miasta Wrocław i całego województwa dolnośląskiego, jednak z chęcią podejmiemy się skupu aut z innych rejonów Polski. Jeśli zdecydujecie się Państwo na skup samochodów w naszej firmie, możecie mieć pewność, że wycena i dojazd będą mieli Państwo zagwarantowany za darmo! Chcecie Państwo sprzedać swój pojazd? Z przyjemnością go odkupimy w atrakcyjnej cenie. Oferujemy elastyczne warunki, w zależności od konkretnego przypadku.

Ceny, jakie proponujemy, są jednymi z najlepszych, jeśli chodzi o skupy aut w okolicach Wrocławia. Każde auto przejdzie gruntowną i profesjonalną wycenę, dzięki czemu ustalona wartość jest korzystna dla klienta i zgodna ze stanem faktycznym. Nasi pracownicy działają szybko i sprawnie, co pozwala naszym klientom prędko pozbyć się problemu w postaci zawadzającego na podjeździe auta powypadkowego czy innego niechcianego pojazdu.

Szybka usługa, niemalże bez formalności

Wielką zaletą naszego skupu jest także dbałość o czas klienta. Ograniczamy formalności do minimum, dzięki czemu całą procedurę sprzedaży oraz odholowywania auta można załatwić z nami w jedno popołudnie, bez zmartwień związanych z typowymi problemami przy skupie aut, takimi jak: transport, wycena, długi czas oczekiwania na gotówkę czy problemy z wyrejestrowaniem auta. Działamy na rynku skupu pojazdów od dłuższego czasu i jesteśmy jednym z najlepiej ocenianych pod względem szybkości obsługi klienta skupem samochodów we Wrocławiu.

Nasz pracownik przyjedzie do Państwa w dogodnym terminie i godzinie, dokona wyceny i wypłaci daną kwotę w formie gotówki, w okienku bankowym lub przelewem bezpośrednio na konto bankowe. Uszkodzony pojazd zabierzemy własnym transportem, dzięki czemu nie będziecie mieli Państwo żadnych problemów związanych. Zapewnimy Państwu wszystkie kompletne dokumenty potrzebne do wyrejestrowania pojazdu.
Wszystkie formalności załatwiane są na miejscu, trwa to zazwyczaj około 10 minut. Gwarantujemy ich prawidłowe załatwienie. Skup samochodów to szybki i prosty sposób na pozbycie się zbędnego pojazdu z Państwa posesji.

Profesjonalna obsługa

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług naszego skupu. Skup-auta.com to gwarancja najwyższej jakości, profesjonalnej wyceny oraz szybkości obsługi klientów. Nasz profesjonalizm potwierdzają opinie osób zadowolonych z proponowanych przez nas cen oraz jakości obsługi naszych pracowników.

Skup samochodów dotyczy wszystkich roczników oraz pojazdów w każdym stanie technicznym i wizualnym

bez aktualnych opłat

powypadkowe

zaniedbane, zniszczone

niesprawne, uszkodzone

zadbane, w bardzo dobrym stanie

POTRZEBUJESZ GOTÓWKI? CHCESZ SZYBKO I Z KORZYŚCIĄ SPRZEDAĆ SWÓJ SAMOCHÓD?