• image

    Zadzwoń
    +48 730 811 811

  • image

    Napisz
    biuro@skup-auta.com

Złomowanie aut Wrocław

Złomowanie aut – Wrocław

Firma Skup-Auta.com oferuje Państwu kompleksowe złomowanie samochodów

Jeśli Twoje auto nie nadaje się już do użytkowania, dobrym rozwiązaniem może być jego zezłomowanie. Do złomowania nadają się auta uszkodzone lub powypadkowe, jednak nadal kompletne lub prawie kompletne. Nasza firma oferuje odkupienie nadających się złomowania aut we Wrocławiu i okolicach.

Stare, zepsute auto może być tylko problemem – zajmuje miejsce przed domem i z każdym dniem traci na wartości. Skup-auta.com oferuje profesjonalne rozwiązanie tego problemu – skup aut do złomowania. Co ważne, w przypadku odkupu auta do złomowania nie przejmujesz się żadnymi formalnościami: zapewniamy dojazd do klienta, transport auta lawetą oraz załatwienie formalności związanych z demontażem samochodu.

Jakie auta złomujemy?

Zajmujemy się złomowaniem każdego rodzaju pojazdu, gdy z różnych powodu nie można zastosować wobec niego innego rozwiązania. Dysponujemy lawetami, zdolnymi przetransportować zarówno niesprawne samochody osobowe, jak i ciężarowe na teren złomowiska, po uprzednich oględzinach i wycenie. Proponujemy naszym klientom szybką zapłatę w gotówce oraz profesjonalną usługę na naprawdę wysokim poziomie.

Nasza firma od dawna zajmuje się skupem oraz złomowaniem aut z Wrocławia i okolic. Usługę skup aut przeznaczonych do złomowania oferujemy klientom we Wrocławiu i najbliższych okolicach. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w razie pytań nasi pracownicy są dostępni telefonicznie lub przez formularz kontaktowy na stronie.

POTRZEBUJESZ GOTÓWKI? CHCESZ SZYBKO I Z KORZYŚCIĄ SPRZEDAĆ SWÓJ SAMOCHÓD?