Skup aut firmowych/flotowych

Skup aut firmowych/flotowych

Wymieniasz pojazdy w swojej flocie? Nie wiesz, co zrobić ze używanymi samochodami? Co powiesz na skup aut firmowych i poleasingowych? Właśnie takie usługi oferuje nasza firma – chętnie odkupimy od Ciebie flotowe samochody firmowe, dzięki czemu będziesz mógł w bardzo prosty i szybki sposób sprzedać auto lub auta firmowe (osobowe i dostawcze). Zachęcamy już teraz do sprawdzenia oferty.

Nasz skup przyjmie auta firmowe w każdym stanie.

Sprzedawane przez Ciebie auta firmowe są jak nowe? A może widać po nich, że mają już swoje lata lub były intensywnie użytkowanie przez pracowników firmy? Bez względu czy pojazdy są w bardzo dobrym stanie czy nadają się do kasacji, na części – skup samochodów flotowych i poleasingowych, działający na terenie Wrocławia i innych miast Dolnego Śląska i ościennych województw, zaoferuje Ci intratne warunki odkupu. Stawiamy na uczciwą wycenę i wygodę klientów, dzięki czemu zaangażowanie z Twojej strony jest ograniczone do absolutnego minimum.

Nie przejmuj się formalnościami – skup aut firmowych zajmie się nimi za Ciebie!

Zdecydowaną większość kwestii „papierkowych” bierzemy na siebie. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami – telefonicznie, mailem, czy przez formularz dostępny na stronie – a my zaproponujemy wstępną cenę na podstawie podanych informacji i zdjęć. Jeśli będziesz wstępnie zainteresowany – umówimy się z Tobą na oględziny i odbiór samochodów firmowych. Należność za nie wypłacamy w dogodnej dla klienta formie.

Jeśli więc chcesz szybko, skutecznie, w pełni legalnie i bez odpowiedzialności z tytułu rękojmi sprzedać auta flotowe lub poleasingowe – nasz skup to odpowiedni partner dla Ciebie!

POTRZEBUJESZ GOTÓWKI? CHCESZ SZYBKO I Z KORZYŚCIĄ SPRZEDAĆ SWÓJ SAMOCHÓD?