wycena on-line

Imię i nazwisko

Email

Telefon

Marka pojazdu

Model

Rok produkcji

Pojemność (w cm3)

Moc silnika

Rodzaj paliwa

Typ nadwozia

Liczba drzwi

Oczekiwana cena

Przebieg w km

Wiadomość

W naszej ofercie wszyscy zainteresowani zbyciem swojego środka transportu znajdą wygodną i atrakcyjną alternatywę dla niełatwej sprzedaży przez portale ogłoszeniowe. Proponujemy wycenę telefoniczną lub wycenę online, co jest nowoczesnym i szybkim sposobem na sprawdzenie potencjalnej ceny posiadanego pojazdu. W przypadku decyzji zbycia pojazdu klient może od razu dokonać sprzedaży auta za gotówkę bezpośrednio w naszej siedzibie lub zamówić przyjazd naszej lawety do swojego miejsca zamieszkania.

Wypełnij formularz

Na naszej stronie znajduje się intuicyjny formularz, w którym wystarczy wpisać parametry oraz dane samochodu niezbędne do wyceny wartości pojazdu na sprzedaż. Dodatkowo zalecamy załączenie zdjęć z krótkim opisem. Wypełnienie formularza zgodnie ze stanem faktycznym powala nam trafnie określić cenę samochodu co umożliwi szybką sprzedaż auta za gotówkę.

Co daje nasza wycena?

Nasza firma oferuje usługi skupu samochodów dla osób indywidualnych oraz firm zainteresowanych zbyciem swoich środków transportu. Szybka i profesjonalna wycena online jest idealnym rozwiązaniem pozwalającym na przeprowadzenie sprawnej transakcji. Można skontaktować się z nami również telefonicznie. Szczegółowe określenie, jaka jest wartość pojazdu na sprzedaż, to ważna kwestia dla obu stron transakcji. Naszym celem jest zadowolenie klienta, który chętnie poleci naszą ofertę skupu aut używanych lub złomowania aut. To również doskonała propozycja dla przedsiębiorstw, które dzięki naszym usługom mogą szybko wymienić całą flotę, sprzedając nam swoje samochody firmowe.

Oferta dla wszystkich

Wycena samochodów online lub wycena telefoniczna jest dostępna dla klientów z Wrocławia i okolic oraz województw dolnośląskiego, opolskiego, lubuskiego i wielkopolskiego. Auta kilkuletnie skupujemy również w innych częściach kraju, zapytaj – wypełnij formularz, skontaktuj się telefonicznie lub napisz wiadomość e-mail. Skupujemy auta sprawne nowsze i starsze, również uszkodzone oraz auta do złomowania, kasacji. Płacimy gotówką lub przelewem natychmiastowym dzięki czemu pieniądze znajdą się na Państwa koncie w kilka sekund.

POTRZEBUJESZ GOTÓWKI? CHCESZ SZYBKO I Z KORZYŚCIĄ SPRZEDAĆ SWÓJ SAMOCHÓD?