Złomowanie aut Wrocław

Złomowanie aut – Wrocław

Oferujemy Państwu kompleksowe złomowanie samochodów

Jeśli Twój samochód nie nadaje się już do użytkowania, dobrym rozwiązaniem może być jego kompletny demontaż. Nadają się do tego zarówno pojazdy uszkodzone lub powypadkowe, jednak nadal kompletne lub prawie kompletne. Nasza firma oferuje złomowanie pojazdów, odkupując wszystkie modele na terenie Wrocławia i okolic.

Stary, zepsuty samochód może być tylko problemem – zajmuje miejsce przed domem i z każdym dniem traci na wartości. Nasza firma oferuje profesjonalne rozwiązanie tego problemu – złomowanie aut. Co ważne, w przypadku tego rodzaju odkupu nie przejmujesz się żadnymi formalnościami: zapewniamy dojazd do klienta, transport samochodu lawetą oraz załatwienie formalności związanych z demontażem pojazdu.

złomowanie aut

Jakie samochody skupujemy?

Przyjmiemy każdy rodzaju pojazdu, gdy z różnych powodów nie można zastosować wobec niego innego rozwiązania. Dysponujemy lawetami, zdolnymi przetransportować zarówno niesprawne auta osobowe, jak i ciężarowe na teren obiektu, po uprzednich oględzinach i wycenie. Proponujemy naszym klientom szybką zapłatę w gotówce oraz profesjonalną usługę na naprawdę wysokim poziomie.

Nasza firma od dawna zajmuje się skupem i demontażem samochodów z Wrocławia i okolic. Usługę oferujemy klientom we Wrocławiu i najbliższych okolicach. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, a w razie pytań nasi pracownicy są dostępni telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy na stronie.

POTRZEBUJESZ GOTÓWKI? CHCESZ SZYBKO I Z KORZYŚCIĄ SPRZEDAĆ SWÓJ SAMOCHÓD?